Kosmetyka upiększająca

Zabiegi upiększające takie jak henna brwi i rzęs z regulacją, przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz makijaż okazjonalny pozwolą na wydobycie i podkreślenie Twojego naturalnego piękna, przy jednoczesnym ukryciu mankamentów. Stosowane zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje.

Pokażemy Ci Twoje atuty  🙂

Regulacja brwi

To podstawowy zabieg kosmetyczny nadający elegancki wygląd kobietom. Regulacja brwi wydobywa piękno oczu. Dzięki niej można delikatnie zmienić i poprawić rysy twarzy i odmłodzić spojrzenie.

Henna brwi i rzęs

To delikatne farbowanie włosków brwi lub rzęs. Zabieg ma na celu podkreślenie oprawy oczu klientki.
Jest dobre dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy, prawie niewidoczne przy braku makijażu. Rzęsy zabarwione henna wyglądają naturalnie i efektownie. Odpowiednie dobrana kolorystyka podkreśla naturalne piękno każdej kobiety.


Lifting i laminacja rzęs

Zabieg pozwala na podkręcenie, wydłużenie i uniesienie Twoich naturalnych rzęs. Jest to świetna alternatywa dla przedłużania i zagęszczania. Tutaj nic się nie dokleja. I co ważne, dla podkreślenia efektu możesz nałożyć pełny makijaż.
Zabieg ma delikatne i nieinwazyjne działanie, preparaty są bezpieczne i nie szkodzą Twoim rzęsom, a wręcz przeciwnie- odżywiają dzięki keratynie. Efektem będą naturalnie piękne rzęsy.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega doklejeniu do każdej pojedynczej, naturalnej rzęsy jej dłuższej, grubszej, odpowiednio podkręconej wersji wykonanej z jedwabiu. Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu – doczepiona rzęsa wypada razem z rzęsą naturalną zgodnie z jej cyklem życia. W zależności od efektu, jaki klientka chce uzyskać, stosujemy przedłużanie przy użyciu rzęs o różnej grubości, długości oraz podkręceniu. Można uzyskać delikatny i bardzo naturalny efekt bądź mocniejsze zniewalające, kuszące spojrzenie bez konieczności malowania się na co dzień. Uzupełnienie rzęs wykonuje się w okresie 2-3 tygodni w zależności od klientki.

Wersja objętościowa to przyklejanie do jednej naturalne rzęsy wachlarzyka składającego  się z kilku cieńszych rzęs (2,3 czasami 4) uzyskując przy tym wrażenie objętości i gęstości. 

Proponujemy profesjonalny, perfekcyjny i trwały makijaż na każda okazję.

-Makijaże wykonywane produktami wysokiej klasy marek.

-Przed wykonaniem makijażu zadbam o kondycję Twojej skóry używając odpowiednio dobranej pielęgnacji.

-Profesjonalna analiza kolorystyczna wyeksponuje Twoją urodę oraz podkreśli naturalne piękno.

 

Makijaż okazjonalny indywidualnie dobrany do okazji, stroju, a także osobowości. Akcentuje atuty urody oraz umiejętnie tuszuje niedoskonałości.

 

Makijaż ślubny– dla Panny Młodej, to makijaż łączący w sobie cechy delikatnego makijażu dziennego i fotograficznego. Powinnaś czuć się w nim swobodnie, a zarazem wyjątkowo przez cały ten ważny dzień i noc.

 

Makijaż próbny spotkanie, podczas którego tworzymy solidny fundament pod makijaż właściwy wykonywany w dniu ważnej uroczystości. Staram się zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół dla pełnej satysfakcji klienta.