Bon Prezentowy

Specjalny imienny prezent w postaci bonu, w pięknie zdobionym pudełeczku to gwarancja zadowolenia z niego obdarowanej osoby. Pomożemy Ci dobrać idealną opcję i przygotujemy zaproszenie- albo na konkretnie wybrane zabiegi, które zostaną wypisane na bonie albo na dowolną kwotę, a wtedy obdarowana osoba sama będzie mogła wybrać sobie rodzaj zabiegów z jakich chce skorzystać.
Podaruj ukochanej osobie chwilę relaksu i wytchnienia połączonych z zadbaniem o zewnętrzne piękno w Studio Urody Karmin


Zapraszamy do współpracy również firmy – bon podarunkowy to idealna motywacja dla Twoich pracowników lub partnerów!
Taka idea premiowania pracowników lub partnerów biznesowych sprawdza się już od wielu lat. Bon podarunkowy Studia Urody Karmin to doskonały pomysł na nagrodę za osiągnięcia, premię uznaniową, podziękowanie za wyjątkową współpracę czy system motywacji pracowników. Taka opcja na pewno zmotywuje Ich do lepszej i wydajniejszej pracy, a po skorzystaniu z nagrody wrócą do firmy zrelaksowani, wypoczęci i pełni sił do efektywnego działania. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, koniecznie skontaktujcie się z nami w celu uzyskania dokładniejszych informacji pod nr telefonu 788 325 598.

1.Bonu Podarunkowe zakupione w Studio Urody Karmin upoważniają do skorzystania z usług zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego zaproszenia. Obowiązuje na wszystkie usługi dostępne w Studio.
2.Bon podarunkowy wydawany jest w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w ręcznie wykonane pudełko.
3.Zakupu Bonu można dokonać osobiście, telefonicznie lub mailowo. W dwóch ostatnich przypadkach bon wysyłany jest pocztą pod wskazany adres po dokonanej wcześniejszej wpłacie przelewem wraz z doliczonymi kosztami wysyłki. Nr konta zostaje wysłany mailowo lub sms-owo jako potwierdzenie przyjęcia zamówienia.
4.Zaproszenia są ważne 2 miesiące.
5.Obdarowana osoba zobowiązana jest do wcześniejszego ustalenia terminu wizyty pod nr 788 325 598 lub osobiście w Studio.
6.Bon podarunkowy należy okazać personelowi przed skorzystaniem z zabiegu, a oddać po.
7.Bon podarunkowy można na jednej lub kilku wizytach w salonie, w zależności od wykupionych usług lub kwoty.
8.Bon podarunkowy nie ulega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydania reszty w przypadku skorzystania z usług poniżej wartości zaproszenia.
9.Osoba obdarowana może zamienić wykupioną usługę na inną mieszczącą się w jej wartości lub dopłacić różnicę na miejscu.
10.Istnieje możliwość przeniesienia na inną osobę, po wcześniejszym zgłoszeniu w Studio Urody.
11.Podczas składania zamówienia kupujący oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje go w całości.