Pielęgnacja ciała

Dbałość o sylwetkę w dzisiejszych czasach jest na pierwszych stronach gazet. Obowiązkowe jest dbanie nie tylko o skórę twarzy, a także i ciała. Nie musisz być ideałem. Ale zadbane ciało powinien mieć każdy! A my dzięki rozmaitym zabiegom jesteśmy w stanie pomóc Ci w walce ze swoją sylwetką.

Proponujemy depilację woskiem, a także zabiegi na ciało: antycellulitowe, wyszczuplające, ujędrniające, nawilżająco-odżywcze, oczyszczające, redukujące blizny i rozstępy oraz relaksacyjne.

Bum na uda i pośladki

Antycellulitowy body wrapping

Fale radiowe RF

Dermamasaż

Lipokawitacja ultradźwiękowa

Zabiegi kwasami na plecy

Oczyszczanie manualne pleców

Redukcja blizn i rozstępów

Depilacja woskiem jest zaliczana do jednych z najskuteczniejszych i najczęściej wybieranych sposobów usuwania nadmiernego owłosienia. Płynny, ciepły wosk sprawia, że włos usuwany jest w całości, łącznie z cebulką, dzięki czemu odrastanie trwa długo ok 3-4tyg, a owłosienie staje się o wiele cieńsze i rzadsze przez co zabieg robi się niemal nieodczuwalny. Aby wykonać depilację włos musi mieć ok 0,5 cm długości.

Masaż relaksacyjny

Ten typ masażu wpływa na ciało i umysł. Jego celem jest przede wszystkim wyłączenie nam myślenia, zapomnienia o wszystkim. Jest to idealne rozwiązanie żeby poczuć relaks tu i teraz i czerpać z niego jak najwięcej energii na kolejny dzień.

Ten klasyczny relaksacyjny masaż wykonywany na specjalnych olejkach mających składniki, które dodatkowo dostarczą dużej dawki składników odżywczych i nawilżających skórze.

 

Masaż Ciepłą Świecą

Masaż aromatyczną ciepłą świecą sprawia że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję. Dodatkowo może być stosowany w walce z cellulitem. Masaż świecą to masaż relaksacyjny dający głęboki relaks, wykonywany przy użyciu ciepłego wosku z profesjonalnej świecy do masażu, która pozostawi skórę miękką, gładką, odżywioną i bardziej elastyczną.

 

Masaż gorącymi kamieniami

Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi ruchami dłoni jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. Zabieg relaksuje i regeneruje całe ciało. W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych i mocno rozgrzewają ciało. Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po ciężkiej pracy. Masaż wskazany jest dla osób potrzebujących wyciszenia, odprężenia i głębokiego relaksu.

Konchowanie (świecowanie) uszu to starożytna i naturalna terapia przekazywana od lat przez wiele pokoleń i cywilizacji. Podczas palenia się świeczki zmiękcza się nagromadzona woszczyna, a podciśnienie które się wytwarza ją wysysa. Dochodzi do wyrównania ciśnienia przez trąbkę Eustachiusza w okolicy całej głowy i szyi.

            Zastosowanie:

 • Wewnętrzne czyszczenie ucha
 • Usuwanie wody po kąpieli w morzu czy basenie
 • Przy problemach z ciśnieniem w uszach
 • Dla osób, które pracują w miejscach o dużym zapyleniu
 • Przy bólach uszu i głowy
 • Migreny
 • Przewlekły katar
 • Zaburzenia węchu
 • Zapalenie migdałków
 • Lekkie zapalenia ucha środkowego
 • Swędzenie w uchu