Dłonie i Stopy

Zadbane dłonie i stopy to podstawa w dzisiejszych czasach. „Must have” zarówno pań jak panów, młodych i starszych. Modny kolor, zadbane skórki i gładkie pięty- czyż nie brzmi dobrze?

W naszym studio urody wykonujemy zarówno manicure i pedicure klasyczny, biologiczny i frezarkowy, z malowaniem i zdobieniem lakierami oraz trwałymi hybrydowymi. Gdy trzeba odbudować złamane paznokcie-wykonamy przedłużanie żelowe.

Jeśli chodzi o odżywienie słabej płytki proponujemy manicure japoński, zabieg keratynowy lub IBX.

A do tego maski, peelingi wygładzające serum i masaż dla skóry .

Manicure klasyczny

To podstawowy zabieg pielęgnacyjny dłoni. Polega na wycięciu lub odsunięciu skórek, opiłowaniu i wygładzeniu paznokci w celu nadania im pięknego kształtu dopasowanego do dłoni oraz nawilżeniu i odżywieniu skóry  paznokci. Dodatkowo, aby dopełnić efekt można je ozdobić wybranym kolorem lakieru.

Manicure hybrydowy

W przypadku manicure hybrydowego na początku wykonywane są te same zabiegi pielęgnacyjne jak przy manicure klasycznym. Różnica polega na wykończeniu i zastosowanej innej technice malowania specjalnym lakierem utwardzalnym w lampie UV. Lakier hybrydowy to połączenie najlepszych cech lakieru i żelu. Koniec problemów z odpryskami, smugami i długim schnięciem. Nakładany i wyglądający naturalnie jak lakier, a trwały jak żel. Dzięki profesjonalnym produktom efekt utrzymuje się ok 2-3tygodni.

 

Manicure japoński

Jest to zabieg pielęgnacyjny, dla paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się, który polega na intensywnym nacieraniu płytki paznokciowej odpowiednimi substancjami, które sprawiają, że zyskuje ona blask delikatnie różowej perły. Substancje, które wcierane są w płytkę paznokci, to m.in. keratyna, witaminy A+E, pszczeli pyłek i krzemionka z Morza Japońskiego. One nadają paznokciom naturalnie różowy połysk, wzmacniają je i odżywiają. Dodatkowo opracowywane są także skórki.

 

Manicure żelowy

Paznokcie żelowe polecane są dla Pań, których natura nie obdarzyła kształtnymi i mocnymi paznokciami.
Modelowanie paznokci metodą żelową to nowoczesne przedłużenie paznokci, korekcja ich kształtu bądź wzrost ich wytrzymałości. Dzięki żelom zapomina się o problemie szybko odpryskującego lakieru czy, połamanych i krótkich paznokci. Żele IBD sprawią, że w końcu chętnie wyciągniesz zadbane dłonie do każdego.

Przy pomocy żelu można:
• wzmocnić płytkę i zabezpieczyć przed łamaniem poprzez nałożenie cienkiej jego warstwy;
• wykonać paznokcie żelowe na naturalnej płytce w celu wzmocnienia i zapewnienia długotrwałego koloru lub wzoru na paznokciach
• przedłużyć naturalne paznokcie na specjalną okazję lub w przypadku, gdy nie jest to możliwe bez pomocy środka utwardzającego.

 

Manicure mineralny

Maniucre z wykończeniem specjalną bazą mineralną od Indigo. Odżywczy zabieg o bardzo delikatnym kolorze wyrównującym koloryt płytki, utwardza płytkę i utrzymuje się ok 2 tyg.

 

IBX System

To typowy zabieg mający na celu chronić paznokcie oraz głęboko je wzmacniać i pielęgnować. IBX penetruje  płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. Wzmacnia paznokcie od środka, naprawia uszkodzenia, zabezpiecza, sprawiając jednocześnie, że rosną one mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

 

Spa na dłonie

To rytuał typowo pielęgnacyjny dla skóry dłoni, zalecany po manicure. Peeling dłoni z przyjemnym masażem oraz bogata maska sprawią, że Twoje dłonie będą nawilżone, odżywione i gładkie, a także znikną drobne zmarszczki i pęknięcia. A przyjemność z zabiegu dostarczy kilka chwil relaksu.

 

Rękawiczki kolagenowe

To takie niesamowite 2 w 1. Pełna pielęgnacja dłoni z odżywczą i bogatą maską, podczas gdy pracujemy nad Twoim manicure. Maksymalne wykorzystanie i oszczędzanie czasu, aby w pełni zadbać zarówno o skórę dłoni jak i o stylizację paznokci.

 

Zabieg parafinowy na dłonie

Peeling dłoni, serum oraz maska parafinowa po wykonanym manicure to idealne rozwiązanie dla wymagających rąk. Parafina długo utrzymuje ciepło i powoli przekazuje je ciału, nawilża i tworzy niewidzialną powłokę zatrzymującą wilgoć. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych. Po zabiegu skóra staje się miękka i elastyczna, a stan taki utrzymuje się przynajmniej przez kilka dni.

Pedicure klasyczny

Stopy stanowią jedną z najbardziej wrażliwych części ciała, a jednocześnie są silnie obciążone. Dlatego należy o nie dbać, szczególnie gdy w okresie wakacyjnym wkładamy je do klapek i sandałków. Kąpiel wodna w celu zmiękczenia naskórka, przywrócenia gładkości i elastyczności skórze, dobranie odpowiedniego kształtu paznokciom i wycięcie lub odepchnięcie skórek, wygładzenie, frezowanie  zrogowaciałego naskórka i nawilżenie to kolejne etapy zabiegu, który sprawi, że gdy skończysz, poczujesz jakbyś stała na nowych nogach. Aby uzupełnić efekt i dodać stopom elegancji można pomalować paznokcie lakierem.

 

Pedicure hybrydowy

To wykonanie pełnego pedicure klasycznego, tylko że z wykończeniem specjalnym lakierem utwardzalnym w lampie UV. Lakier hybrydowy to połączenie najlepszych cech lakieru i żelu. Koniec problemów z odpryskami, smugami i długim schnięciem. Nakładany i wyglądający naturalnie jak lakier, a trwały jak żel. Można od razu po pomalowaniu włożyć buty lub skorzystać z pielęgnacji spa, która jest niezalecana w przypadku malowania zwykłym lakierem. Kolor na stopach utrzymuje ok miesiąca.

 

Pedicure japoński

Wykonanie pełnego pedicure klasycznego oraz pielęgnacji dla paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się, który polega na intensywnym nacieraniu płytki paznokciowej odpowiednimi substancjami, które sprawiają, że zyskuje ona blask delikatnie różowej perły. Substancje, które wcierane są w płytkę paznokci, to m.in. keratyna, witaminy A+E, pszczeli pyłek i krzemionka z Morza Japońskiego. One nadają paznokciom naturalnie różowy połysk, wzmacniają je i odżywiają.

 

Półpedicure

To tańszy, szybki zabieg dla klientów nie potrzebujących pełnego pedicure. Do wyboru mamy albo wyfrezowanie, wygładzenie i nawilżenie skóry pięt albo profesjonalna obróbka paznokci, wycięcie skórek oraz nałożenie odżywczego preparatu lub lakieru na paznokcie. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

 

Spa na stopy

To rytuał typowo pielęgnacyjny dla skóry stóp, zalecany po pedicure. Peeling z przyjemnym masażem oraz bogata maska sprawią, że Twoje stopy będą nawilżone, odżywione i gładkie, a także znikną drobne zmarszczki i pęknięcia. Dzięki zwiększonej chłonności po zeszlifowaniu naskórka w pedicure znacznie zwiększymy skuteczność zabiegu.

 

Zabieg SOS dla stóp z pedicure

To połączenie pedicure klasycznego z bogatszą pielęgnacją oraz dokładną obróbką pękających pięt czy nadmiernym rogowaceniem. Idealna opcja dla klientów, którzy mają większy problem ze stopami. Dzięki zastosowaniu specjalnego serum oraz maski regenerującej pomożemy Ci wygrać z suchymi stopami jednocześnie zapewniając Twoim stopom znacznie większą miękkość i gładkość. Pedicure ten jest bez malowania.