KOSMETOLOGIA MEDYCZNA

Oprócz tradycyjnych zabiegów kosmetycznych zajmujemy się również zaawansowane zabiegi z dziedziny kosmetologii medycznej. Wykonujemy zabiegi cechujące się najwyższą skutecznością takie jak mezoterapia igłowa, mikroigłowa, zamykanie naczynek krwionośnych, usuwanie włókniaków, redukcja blizn i rozstępów, zmarszczek czy przebarwień.

 

Współpracujemy także z innymi doświadczonymi kosmetologami – specjalistami w tej dziedzinie, tylko po to, żeby zagwarantować Państwu naj największe bezpieczeństwo.

Mezoterapia Mikroigłowa

 

Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Skutecznie pielęgnuje skórę przywracając jej świeży, młody wygląd. To zabieg, który wydłuża młodość i niweluje oznaki upływu czasu. Jest niechirurgiczną metodą stosowaną przy regeneracji, rewitalizacji, poprawy wyglądu skóry. Jej odmłodzenia, rewitalizacji, w zwalczaniu cellulitu, miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej czy leczenia owłosionej skóry głowy. Technika zabiegu polega na miejscowym podawaniu w głąb skóry za pomocą iniekcji, które nie powodują procesów bliznowacenia, bardzo małych dawek specjalnie dobranych substancji aktywnych pielęgnacyjnych lub leczniczych. Daje to możliwość bardzo precyzyjnego
podania preparatu bezpośrednio do miejsca zmienionego estetycznie. Utworzony zostaje depozyt, z którego stopniowo uwalniają się substancje aktywne. Do zabiegu mezoterapii stosuje się koktajle, które stanowią mieszaninę substancji rewitalizujących i regenerujących, zawierają one witaminy, aminokwasy, oligoelementy, wyciągi tkankowe oraz kwas hialuronowy.

Podawanie nieusieciowanego kwasu hialuronowego o stężeniu 1 lub 3,5% w linie zmarszczek oraz wokół oczu to rewelacyjna metoda ogromnego nawilżenia, likwidacji drobnych zmarszczek, dający efekt delikatnego wypełnienia. Jest to opcja dodatkowa, podawana oprócz koktajlu z mieszaniną kilku substancji aktywnych.

Efekty:
• w zależności od zastosowanego koktajlu (regenerujący, uelastyczniający, pobudzający odnowę komórek, przeciwzmarszczkowy, nawilżający, tzw. bomba witaminowa dla skóry, rozjaśniający przebarwienia, zmniejszający widoczność rozstępów i blizn, wzmocnienie osłabionych cebulek włosów, pomaganie w miejscowej likwidacji tkanki tłuszczowej i cellulitu)
• poprawa regeneracji komórek
• pobudzenie pracy fibroblastów
• pobudzenie odnowy komórkowej i regeneracji


Wskazania:
• profilaktyka przeciwstarzeniowa (wydłużanie młodości) – zapobieganie trwałym uszkodzeniom skóry;
• oznaki starzenia się skóry twarzy (także okolicy oczu), szyi i dekoltu.– pobudzenie metabolizmu komórek skóry, zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny, spłycenie zmarszczek, poprawa elastyczności i jędrności skóry;
• skóra szara, zmęczona,odwodniona, zniszczona działaniem slońca – poprawa nawilżenia i rewitalizacja skóry;
• zwiotczenia skóry grzbietów rąk i pozostałych partii ciała – poprawa elastyczności i napięcia skóry;
• rozstępy– to jedna z najskuteczniejszych metod likwidacji rozstępów, także tych w fazie zanikowej (białe rozstępy) – wprowadzanie substancji odbudowujących uszkodzenia skóry bezpośrednio w ubytek;
• cellulit– poprawa mikrokrążenia oraz przyspieszenie procesów lipolizy (spalania tłuszczów);
• blizny potrądzikowe i pourazowe– odbudowa włókien kolagenowych;
• wzmocnianie osłabionych cebulek włosowych i zahamowanie nadmiernego wypadania włosów;

J Evolution

Rewolucyjna kuracja opierająca się na modyfikacji klasycznego peelingu Jessnera. W tej terapii rezorcynol zastąpiony jest jego bezpieczną i skuteczniejszą postacią- heksylorezorcynolem. Intensywna formuła peelingu przeznaczona do skór zniszczonych, ze zmarszczkami, bruzdami i bliznami, przebarwieniami oraz cery grubej, opornej na inne peelingi. Efektem jest „nowa” skóra, jednak następuje tu spore, płatowe złuszczanie.

Reti Vecti +

Phytophenol

PQAge

Elektrokoagulacja jest zabiegiem polegającym na trwałym niszczeniu zmian skórnych przy użyciu prądu elektrycznego  wielkiej częstotliwości. Przepływając przez elektrody o różnym kształcie, powoduje ścinanie się białka w tkankach, co znajduje przełożenie na efekt estetyczny. Pozwala trwale i niemal bezinwazyjnie, a do tego całkowicie bezpiecznie i aseptycznie pozbyć się:

rozszerzonych naczynek krwionośnych,

naczyniaków gwieździstych i rubinowych,

nadmiernego owłosienia , także siwego,

zmian skórnych typu włókniaki, prosaki czy brodawki.

Zabieg odbywa się bez zbytniej uciążliwości i nie wymaga rehabilitacji  czy ograniczenia obowiązków zawodowych – od razu można wrócić do aktywności.

Długość zabiegu zależy od rozległości zmian – trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk, rumień, stwardnienie, zasinienie, niewielki ból. Strupki, które mogą pojawić się po zabiegu goją się w ciągu 3-14dni.